Trennid lastele

esinemised_kuulutus_2018

Laste pehmikmõõgavõitluse trennid Tartus toimuvad teisipäeviti Pepleri tn 27 esimese korruse saalis kell 16:00. Oodatud on lapsed alates 6. eluaastast. Kaasa vahetusjalatsid ja veepudel. Lisainfo: sodalased@gmail.com / 5393 2623

Õhinapõhine kehaline tegevus.
Nutiajastul eriti vajalik kehaline tegevus toimub lastele põnevas vormis  – kõik tahavad ennast liigutada, kedagi ei pea sundima.

Distsipliin ja terve ellusuhtumine.
Võitlustreeningul õpivad lapsed alluma distsipliinile ja austama oma kaaslasi, seda ka raskes ja keerulises olukorras. Lapsed saavad trennis välja elada oma mürgeldamisvajaduse ega pea seda rakendama rumalusi tehes.

Klassikalised võitlustehnikad.
Kogenud treeneri käe all õpitakse omaaegsete tippmeistrite poolt välja töötatud vehklemistehnikaid, mis on laste jaoks lihtsateks ja mängulisteks kohandatud.

Elav ajalooõpe.
Räägime lastele ajaloost ja näitame ajalooliste relvade ning kaitserüüde koopiaid. Lastel on võimalus neid oma käega katsuda ja selga proovida.

Eepilised rollimängud.
Pehmikmõõgalahingud on oluliseks osaks päris elus rollimängudel (larp), mis pakuvad lastele kehalist tegevust, ergutades samal ajal nende kujutlusvõimet. Metoodiliselt võitlustehnikaid õppinud ning distsipliiniga harjunud lastel on mängulahingutes suured eelised.

_img_3913_web _img_3931_web _img_3935_web

_img_3945x_web _img_4001_web